Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się

Dodaj ogłoszenie

2,600.00

Kierowca kat. B Suwałki 2600zł netto + premia

  • Miasto: Suwałki
  • Kontakt: 690070618
  • Opublikowany: 21/04/2018 23:18
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem innowacyjnego projektu transportowego SuperPKS+ (https://www.superpks.pl/plus) poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierowca kat. B

Miejsce pracy: trasa Suwałki – Gdynia

Opis stanowiska:

– wykonywanie naprzemiennie kursów na trasie Suwałki – Gdynia i Gdynia Suwałki (około 400km dziennie) busem 8+1
– realizowanie zadań marketingu bezpośredniego i czynne promowanie marki SuperPKS+ wśród klientów/pasażerów oraz pozyskiwanie nowych klientów poprzez dystrybucję materiałów marketingowych (dodatkowa premia)

Wymagania:

– komunikatywność i dobre zdolności interpersonalne
– zaangażowanie w pracę i sumienność
– dyspozycyjność
– prawo jazdy kategorii B
– brak przeciwskazań zdrowotnych i psychologicznych do kierowania pojazdem

Oferujemy:

– pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o określonej pozycji rynkowej
– pracę przy budowaniu i rozwoju innowacyjnego projektu transportowego
– rozwój zawodowy
– mieszkanie w Gdyni
– dzienną stawkę wynagrodzenia netto 130zł + premia
– czas pracy na zasadzie rotacji 20dni/10dni

Pisemne oferty zawierające CV, klauzulę dotyczącą danych osobowych, prosimy kierować na pawel.bak@e-podroznik.pl

tel. 690-070-618 pon-pt 9-17

Podoba Ci się strona? Podziel się:

Brak tagów

wyświetleń: 139, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 8355adbaa6e14094

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Zostaw odpowiedź