Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się

Dodaj ogłoszenie

0

Pracownik szklarni – BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA ANGIELSKIEGO

  • Miasto: Miejsce pracy: Venlo, Holandia
  • Kontakt: pracuj@ottopraca.eu
  • Opublikowany: 17/05/2018 15:26
  • Wygasa: 1 dzień, 6 godzin
32359648

Opis

Jeżeli szukasz pewnej i dobrze płatnej pracy za granicą, A NIE ZNASZ JĘZYKA ANGIELSKIEGO, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Jest to idealna okazja na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego – praca w tak znanej firmie z branży ogrodniczej to świetny dodatek do każdego CV! Zapewniamy transport do Holandii i zakwaterowanie.

Miejsce pracy: Venlo, Holandia

Zadania:
– Naklejanie etykiet
– Typowe prace szklarniowe przy roślinach
– Szczepienie i sadzenie ziół

Oferujemy:
– Atrakcyjne wynagrodzenie w euro
– Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
– Zakwaterowanie
– Ubezpieczenie
– Pracę z przyjemnymi produktami (kwiaty, rośliny itp.)
– Dodatek wakacyjny – 8% dochodów brutto
– Rezerwę na poczet urlopu – 10,43 % dochodów brutto
– Minimum formalności

Wymagania:
– Nie wymagamy znajomości języka angielskiego
– Zaangażowanie, samodzielność, precyzyjność
– Gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Prosimy wysyłać CV na adres: pracuj@ottopraca.eu

W przesyłanych aplikacjach prosimy o zawarcie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji.”

Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2590). Dane osobowe będą przetwarzane dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, a ich podanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także innym podmiotom prowadzącym rekrutację. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania.

Podoba Ci się strona? Podziel się:

Brak tagów

wyświetleń: 35, dzisiaj: 2

Nr ogł.: 2175afd82e4e09a0

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Zostaw odpowiedź